Зарядний кабель для Renault Kangoo Z.E. – як вибрати та де купити?

 

Зарядний кабель для Renaulr Kangoo Z.E.

 

Renault Kangoo Z.E. (Кангу З.Е.) - доступний електричний фургон, який дозволяє проїхати на одному заряді до 270 км. (модифікації після 2017 року).

 

В Україні даний електричний фургон входить в рейтинг ТОП-5 по кількості продажів серед всіх електромобілів.

 

У базовій комплектації електромобіля входить зарядний пристрій, який дозволяє заряджатися від звичайної розетки. Проте зарядка від розетки відбувається дуже повільно - з потужністю 2,3 кВт. І для повного зарядку нової моделі Kangoo (з акумулятором на 33 кВтг), знадобиться близько 15 годин.

 

Для пришвидшення зарядки або для зарядки від публічних зарядних станцій, власнику Renault Kangoo Z.E. потрібен спеціальний “перехідник” - зарядний кабель.

 

Оскільки електромобілі Renault Kangoo обладнані зарядним портом Type2, то для зарядки таких електромобілів потрібен кабель типу Type2-Type2.

 

Переглянути список виробників кабелів Type2 - Type2

 

При виборі кабеля для Renault Kangoo Z.E. варто враховувати такі нюанси:

  1. Довжина кабелю. Оскільки кабель Type2 - Type 2 по замовчуванню - трьохфазний, тому він значно грубший від звичайного однофазного. Відповідно кабель Type2 - Type 2 менш гнучкий, і для комфортного користування рекомендується брати кабель із довжиною не менше 4-х метрів.
  2. Якість конекторів. Якщо ви плануєте часто використовувати кабель (не менше одного разу на день), то вам доцільно купити дорожчий зарядний кабель німецького виробництва (Phoenix Contact, Mennekes чи Lapp), де використовуються конектори (штекери) із високоякісних і більш довговічних матеріалів.
  3. Якість кабелю. У дешевший кабелях зовнішній шар - значно м’якший, він дуже легко забруднюється і при довготривалому перебуванні на сонці може тріскати. Більш якісні кабеля на дотик здаються більш “гладкими”, схожими на пластик, вони не так швидко забруднюються і більш довговічні.