Зарядний кабель для BMW i3 – як вибрати та де купити?

З кожним днем в Україні та Європі збільшується кількість публічних зарядних станцій, обладнаних “розеткою” Type-2. Тому наявність кабелю, який дозволяє зарядити ваш електромобіль від таких зарядних станцій вже є необхідністю.

 

Проте перш ніж купувати зарядний кабель для BMW i3 потрібно дізнатися, який зарядний порт у вашого електромобіля. У вашої моделі може бути 2 типи портів:

  1. Type1. Зарядний порт такого стандарту інсталюється в “американських” електрокарах. Зарядка відбувається по 1 фазі - до 7 кВт.

  2. Type2. Зарядний порт такого стандарту інсталюється в “європейських” електромобілях. Зарядка відбувається по 3 фазам - до 42 кВт.

Якщо ваш BMW i3 був ввезений із США, то швидше за все він обладнаний конектором Type 1. В такому випадку вам потрібен зарядний кабель типу Type2-Type1.

Переглянути список кабелів Type2-Type1, які підходять для вашого авто.


Якщо ж ваш електрокар був ввезений із Європи, то швидше за все він обладнаний зарядним портом Type2. І в такому випадку вам підійде зарядний кабель типу
Type2-Type2.

Переглянути список кабелів Type2-Type2, які підходять для вашого авто.


Для електромобілів типу BMW i3, ми рекомендуємо кабелі він німецьких виробників, наприклад Phoenix Contact, LAPP або Mennekes. Також, при виборі кабеля обов’язково звертайте увагу на гарантію виробника.