image

Octa: детальний огляд та реальні відгуки

Офіційний сайт: http://www.octa.energy/

Центральний офіс: м.Київ

Виробничі потужності: м.Київ

 

Octa Energy - український виробник зарядних станцій. Компанія створена у 2016 році Олександром Амелькіним і Андрієм Смоголюком.

Всі етапи створення продукту проходять в Україні: 

  1. Проектування
  2. Моделювання
  3. Виробництво

 

Проектування

Це перший етап створення нового пристрою. Спочатку проходить аналіз попиту на ринку і розрахунку економічної доцільності, після чого розробляється тривимірна модель пристрою.

Після того як макет розроблений, проводиться деталізація - кожен елемент конструкції отримує точне креслення. Також на цьому етапі вибирають методику обробки матеріалів і варіанти виготовлення. Тільки після цього розробляється технічний процес виробництва і, власне, саме виробництво.

В цей же час проектуються і плати.

При проектуванні функціональної складової станції розробники врахували, що замовники часто висловлюють бажання отримати нестандартні комплектації станцій зарядки, або вже після того, як зарядка була куплена іноді просять розширити стандартний функціонал. Саме тому, кожна станція проектується і виготовляється на єдиній UCP платформі, що дозволяє збирати частину станцій за типом конструктора «Лего». Завдяки цьому можливо досить легко конструювати нестандартний набір конфігурацій зарядок, а клієнтам, які вже придбали станції, просто розширювати їх функціонал.

окта відгуки

Виготовлення продукції

Виготовлення корпусів і плат для зарядок Octa здійснюється на території України, але частина радіодеталей завозиться з-за кордону. Для виготовлення плат частково використовується власне обладнання, а частково - орендоване в Укроборонпромі. Металеві корпуси і пластикові деталі виготовляються в столиці.

Кінцевий етап - складання та тестування.

Компанія виробляє наступну продукцію:

зарядки окта

Окрім цього, компанія виробляє стійки під зарядні станції.

Компанія надає річну гарантію на продукцію. При купівлі через офіційного дистриб'ютора - магазин Faraday - покупцю забезпечується також сервісна підтримка.

 

Відгуки

Четвер, 15 Квітня, 2021

Більше року тому було встановлено для особистого користування й, в перспективі, plug sharing'а настінну зарядну станцію виробництва Octa Energy на 22кВт з RFID. Був дуже приємно вражений елементною базою станції. Якщо таку-ж збирати самостійно за роздрібними цінами на детальки, вийде, як мінімум, та-ж сама ціна, що й готове професійно виготовлене й налаштоване рішення. Особлива подяка Faraday In UA за підібраний комплект поставки в стилі DIY (комплект заземлення, дифавтомат Hager, необхідні дроти, зарядний кабель IEC 62196 (Mennekes) -> SAE J1772), який дозволив встановити зарядну станцію легко й безболісно - і, в підсумку, радіти можливості зручно заряджати авто в подвір'ї власного будинку. Так тримати!

Вівторок, 28 Квітня, 2020

Всем здравствуйте, хочу оставить свой отзыв, так как очень доволен продукцией Okta и сервисом обслуживания.
Данной зарядной станцией пользуюсь уже три года, установил её на парковке, работает всё отлично. Год назад у меня произошёл форс мажор, ударила молния рядом с зарядной станцией, после чего вывело из строя зарядку и стабилизатор. Отправил станцию в сервис, в короткие сроки произвели замену платы, и всё это было бесплатно. Неделю назад купил ещё одну зарядную станцию в гараж. Также ещё две станции купили мои знакомые. Если кто изОдессы, могу показать зарядку в деле)).
P.S отдельное спасибо Владимиру, всем рекомендую.

Понеділок, 9 Грудня, 2019

Замовлення прийняли оперативно.
Пересилка швидка і якісна.
Монтаж достатньо простий.
Зарядна станція працює чудово.
Всі задоволені і вдячні!

Вівторок, 20 Серпня, 2019

Користуюся зарядним кабелем Octa вже більше року. Нарікань немає. Рекомендую