image

Octa: детальний огляд та реальні відгуки

Офіційний сайт: http://www.octa.energy/

Центральний офіс: м.Київ

Виробничі потужності: м.Київ

 

Octa Energy - український виробник зарядних станцій. Компанія створена у 2016 році Олександром Амелькіним і Андрієм Смоголюком.

Всі етапи створення продукту проходять в Україні: 

  1. Проектування
  2. Моделювання
  3. Виробництво

 

Проектування

Це перший етап створення нового пристрою. Спочатку проходить аналіз попиту на ринку і розрахунку економічної доцільності, після чого розробляється тривимірна модель пристрою.

Після того як макет розроблений, проводиться деталізація - кожен елемент конструкції отримує точне креслення. Також на цьому етапі вибирають методику обробки матеріалів і варіанти виготовлення. Тільки після цього розробляється технічний процес виробництва і, власне, саме виробництво.

В цей же час проектуються і плати.

При проектуванні функціональної складової станції розробники врахували, що замовники часто висловлюють бажання отримати нестандартні комплектації станцій зарядки, або вже після того, як зарядка була куплена іноді просять розширити стандартний функціонал. Саме тому, кожна станція проектується і виготовляється на єдиній UCP платформі, що дозволяє збирати частину станцій за типом конструктора «Лего». Завдяки цьому можливо досить легко конструювати нестандартний набір конфігурацій зарядок, а клієнтам, які вже придбали станції, просто розширювати їх функціонал.

окта відгуки

Виготовлення продукції

Виготовлення корпусів і плат для зарядок Octa здійснюється на території України, але частина радіодеталей завозиться з-за кордону. Для виготовлення плат частково використовується власне обладнання, а частково - орендоване в Укроборонпромі. Металеві корпуси і пластикові деталі виготовляються в столиці.

Кінцевий етап - складання та тестування.

Компанія виробляє наступну продукцію:

зарядки окта

Окрім цього, компанія виробляє стійки під зарядні станції.

Компанія надає річну гарантію на продукцію. При купівлі через офіційного дистриб'ютора - магазин Faraday - покупцю забезпечується також сервісна підтримка.

 

Відгуки

Понеділок, Грудень 9th, 2019

Замовлення прийняли оперативно.
Пересилка швидка і якісна.
Монтаж достатньо простий.
Зарядна станція працює чудово.
Всі задоволені і вдячні!

Вівторок, Серпень 20th, 2019

Користуюся зарядним кабелем Octa вже більше року. Нарікань немає. Рекомендую