image

GreenFuel: детальний огляд та реальні відгуки

Компанія GreenFuel, яка займається виробництвом зарядних станцій для електромобілів, працює на українському ринку з 2014 року. Виробничі потужності та сервісний центр компанії знаходиться в місті Києві.

 

Перша лінійка зарядних пристроїв компанії була представлена влітку 2015 року. Тоді представники GreenFuel заявили, що готові створювати конкурентоспроможний продукт, який за ціною та якістю перевершує іноземні аналоги. Активна реалізація зарядних станцій компанії розпочалася в 2016 році.

 

На сьогоднішній день зарядні станції розташовані практично у всіх великих містах України. В Києві вони встановлені на таких об'єктах, як Укргазбанк, ТЦ «Метро», ТРЦ «Блокбастер», ТЦ «Караван», Автоцентр на Столичному, Автоцентр на Петрівці, БЦ «Tower 101», IQ Business Center. В Одесі їх можна побачити в ТЦ «Метро», автоцентрі Renault, Пляжі Ланжерон (NEMO), ТЦ «Сади Перемоги».

 

Виготовлення та продаж зарядних станцій – не єдиний напрям діяльності компанії. GreenFuel виготовляє та реалізує різні аксесуари для електромобілів. Особливим попитом серед покупців користуються зарядні кабелі та роз'єми цієї компанії. Для розвитку цього напрямку налагоджені партнерські відносини з провідними світовими виробниками. Наприклад, підписана угода з компанією Phoenix Contact.

 

Сьогодні на українському ринку представлена велика кількість дешевих аксесуарів. Тому для того, щоб завоювати довіру клієнтів, компанія GreenFuel проводить додатковий внутрішній контроль якості своєї продукції. Це дає змогу налагоджувати довгострокові відносини.

 

Крім виробництва та реалізації зарядних станцій та аксесуарів до електромобілів, компанія GreenFuel пропонує сервісне обслуговування та проводить монтажні роботи.

 

Слід зазначити, що зарядними пристроями компанії GreenFuel користуються власники як бюджетних, так і дорогих електромобілів. Серед них необхідно виділити Nissan Leaf, Renault Fluence, Ford Focus, BMW i3, Mercedes B-electric, Tesla Model S, Tesla Model X.

 

Сьогодні основними конкурентами компанії являються зарубіжні компанії та концерни зі світовим ім'ям, у яких в цей напрямок інвестовані десятки мільйонів доларів. В планах компанії GreenFuel - зміцнити позиції на українському ринку та вийти на міжнародні канали постачання.

Відгуків ще немає