image

ЕЛЕКАР ГРУПП: детальний огляд та реальні відгуки

Компанія Elecar Group була створена в 2016 році. Основна мета компанії - мінімізувати витрати на утримання автомобілів та зробити навколишнє середовище екологічно безпечним.

 

ЕЛЕКАР ГРУПП випустила лінійку зарядних станцій - портативні побутові та громадські комерційні. Кожна з них має велику кількість різноманітних опцій, які не поступаються міжнародним аналогам.

 

Найбільш поширенішими та затребуванішими на сьогоднішній день вважаються зарядні станції SAE-7, Minibox-7 (портативна), TWIN-CHARGE, MENN22. Саме вони користуються підвищеним попитом у власників електромобілів.

 

Компанія займається гуртовим та роздрібним продажем обладнання та співпрацює з охочими будувати свої мережі зарядних станцій. Слід зазначити, що вся продукція має ступінь захисту IP65, завдяки чому її можна встановлювати під відкритим небом.

 

Компанія ЕЛЕКАР ГРУПП виробляє зарядні станції для електромобілів, які відповідають американському та європейському стандарту.

 

Протягом трьох років діяльності команда компанії створює різні електротехнічні пристрої, будує кабельні траси та доставляє електроенергію споживачеві, приводить в дію інші різні механізми і апарати. Також одним з напрямків діяльності компанії є розробка зарядних пристроїв і керованих випрямлячів. Компанія ретельно вивчає потреби ринку зарядних станцій для електромобілів, і уже потім починає працювати над розробкою нової продукції.

 

Основний акцент компанія ЕЛЕКАР ГРУПП зробила на сучасний дизайн корпусу, ергономічність, зручність в експлуатації і доступність для споживача. Для виготовлення обладнання використовуються матеріали з антикорозійними властивостями, комплектуючі провідних світових виробників. 

 

Крім виробництва зарядних станцій компанія пропонує своїм клієнтам консалтингові послуги, послуги по підключенню зарядних станцій, отримання додаткової потужності для підключення зарядних станцій, підготовка необхідної документації на підключення зарядної станції до мереж електропередавальних організацій, власників мереж тощо. Також пропонується розробка зарядних станцій на замовлення.

Відгуків ще немає