image

EcoFactor Charge: детальний огляд та реальні відгуки

Важлива частина місії компанії EcoFactor - розвивати і вдосконалювати електромобільні інфраструктуру. Проект EcoFactor Charge є комплексом робіт з розробки та виробництва автомобільних зарядних підстанцій.

 

Одними з пріоритетних завдань в проекті є роботи з розробки технологій, за допомогою яких можливе скорочення шкідливих викидів і підвищення енергоефективності, а також прищеплення культури раціонального використання електроенергії.

 

На сьогоднішній день зайнята в проекті команда закінчила розробку і запустила в серію 2 типу автомобільних станцій підзарядки:

 

1. Мобільна зарядна станція на змінному струмі EFС AC-M.

Персональна станція автомобільної підзарядки, розроблена компанією ЕкоФактор, допоможе власникові не турбуватися про те, як зарядити свій електромобіль. Великий вибір моделей дає можливість максимально точно підібрати необхідний конкретному автомобілю пристрій як за характеристиками по потужності, так і за функціональними можливостями. Устаткування можна використовувати постійно вдома, але якщо необхідно збиратися в далеку дорогу - воно зі зручністю поміститься в багажнику навіть самого маленького автомобіля. Його можна взяти з собою на дачу або використовувати під час звичайної стоянки, якщо поруч є джерело живлення. Устаткування має максимальну універсальність, якщо говорити про можливі точки підключення, а також володіє абсолютним захистом зарядного процесу вашого електромобіля.

Переглянути переносні зарядки EcoFactor можна ТУТ.

2. Стаціонарна зарядна станція на змінному струмі EFС AC-32.

Фахівцями проекту була розроблена апаратно-програмна платформа, якою забезпечується неймовірна гнучкість в процесі створення інтелектуальних станцій зарядки, незалежно від рівня складності. Платформа дає можливість розробляти пристрої в діапазоні від класичної малофункціональної зарядки до систем з можливістю аутентифікації за біометричними даними (розпізнавання рис обличчя, голосове керування, скан відбитку пальця). Зарядний пристрій обладнаний високопродуктивним багатоядерним процесором індустріального виконання, який управляється операційною системою Лінукс, а також низькорівневими контролерами, що працюють в режимі реального часу. Завдяки цьому пристрій забезпечує надійний та безпечний процес заряджання батареї високої.

Переглянути стаціонарні зарядки EcoFactor можна ТУТ.

Відгуків ще немає