image

E-Line: детальний огляд та реальні відгуки

Компанія E-Line спеціалізується на виробництві обладнання для заправної інфраструктури всіх типів - від домашніх до громадських. Велику увагу компанія приділяє дизайну станцій і програмному забезпеченню.

 

Компанія офіційно існує з 2012 року, але розробки обладнання за західними стандартами почалися ще 3-4 роки тому. «Прага» - перший великий клієнт компанії, також E-Line співпрацює зі спільнотою власників електрокарів Tesla Club Ukraine, для якого постачала електрозаправні кабелі.

 

Компанія співпрацює зі світовими виробниками електрообладнання та електромобілів. В 2015 році компанія E-Line підписала угоду з Phoenix Contact GmbH. Відповідно до неї, станції E-Line комплектуються кабелями та роз'ємами цього виробника.

 

В 2016 році компанія E-Line взяла участь в Електричному марафоні Київ-Монте-Карло. Команда марафону була забезпечена серійними станціями E-Line. Вони були встановлені на мобільній платформі, яка супроводжувала команду протягом перегонів.

 

В квітні 2016 року з метою реалізації спільного проекту компанія E-Line об'єдналася з Electric Marathon International. Метою цього проекту стала розробка прототипу спеціального автомобіля для Монако, який отримав назву Synchronuos. Для нього була розроблена та випущена спеціальна зарядна станція.

 

В 2017 році компанія E-Line взяла участь у національній програмі розвитку національної мережі зарядних станцій республіки Казахстан. Результатом її реалізації стало встановлення зарядних станцій в аеропортах, на залізничних станціях, спортивних майданчиках та міських залах в містах Астана та Алмати.

 

Концепція зарядної станції, потужністю 100 кВт, була розроблена для I-Pace Jaguar.

 

Що стосується України, то найперша електрозаправка E-Line була встановлена у Львові в ознайомлювальних цілях. Тут може безкоштовно зарядити свій автомобіль будь-який охочий. Електроенергію, яку споживає станція, оплачує компанія Bosch Service в рамках партнерської програми з E-Line.

 

Сьогодні зарядні станції для електромобілів від компанії E-Line розташовані практично у всіх великих містах.
Зараз в Україні налічується більше 2 тисяч зарядних станції (в тому числі, і від інших виробників). Для порівняння, в 2014 році їх було лише 35. Це свідчить про зростання кількості електромобілів в Україні (зареєстровано близько 27 тисяч «зелених» авто).

Відгуків ще немає