image

Телеканал ATR облаштував пункт електрозарядки та переводить автопарк на електро

11.06.2020Мрозакевич Роман

Кримськотатарський телеканал ATR, який у 2015 року переніс основний офіс із Сімферополя у Київ, переводить власний автопарк на електромобілі.

 

В автопарку зараз є 10 службових авто, і керівництво вже тестує електромобілі для виконання поточних завдань. 

 

Нещодавно компанія облаштувала на власному паркінгу першу двухпортову зарядку, щоб автомобілі могли заряджатися, поки знаходяться на території.

 

Щодня службові автомобілі проїжджають близько 200 - 300 км по Києву. Компанія зацікавилася електромобілями Chevrolet Bolt, які можуть проїхати на одному заряді до 400 км. Такі електромобілі повністю задовольняють потреби телеканалу і економитимуть на пальному тисячі гривень щомісяця. А власна зарядна станція дозволить заряджатися на власному паркінгу по дешевшому нічному тарифу. - розповідає Володимир Романцов, керівник компанії-інсталятора Faraday.


Для облаштування зарядного пункту телеканал обрав двопортову зарядну станцію українського виробництва Octa W222-SL із двома стандартними розетками Type2 (Mennekes). Стійка для зарядної станції - також від Octa. Поставкою обладнання та монтажем займалася компанія Faraday.