image

Старт безстрокового всеукраїнського флешмобу #встановітьзарядку

28.02.2018Мрозакевич Роман

Недостатня кількість зарядок для електромобілів - це одна із причин повільного розвитку еко-транспорту в Україні.

 

Власники закладів харчування (готелів), при пропозиції встановити зарядну станцію для електромобілів, часто відповідають: "Електромобілів поки що дуже мало" або "Наш заклад електромобілісти не відвідують"

 

Проте готельно-ресторанний бізнес повинен зрозуміти: зарядки для електромобілів - це вже необхідність. І вже найближчим часом через відсутність зарядних станцій бізнес буде втрачати реальних клієнтів. 

 

Донести цю інформацію до бізнесу можна лише спільно і дуже простим та ефективним способом - залишити пропозицію у Книзі відгуків та пропозицій.

 

Що потрібно зробити?

  1. Відвідати будь-який заклад харчування (готель, магазин, ТЦ, тощо), біля якого є паркінг, але нема зарядної станції для електромобілів.

  2. Попросити Книгу відгуків та пропозицій, і зробити у ній запис із пропозицією встановити зарядну станцію для електромобілів

  3. Сфотографувати ваш запис із Книги, розмістити фото у будь-якій соцмережі із тегом #встановітьзарядку, а також додати геолокацію закладу.

 

Один запис у Книзі можливо і не забезпечить 100% появу зарядного пристрою, але він змусить керівництво закладу дати офіційну відповідь і, як мінімум, керівництво зрозуміє, що вони мають проблемні питання, які потрібно буде рано чи пізно вирішувати. 


Через деякий час, новинний ресурс EcoTown проаналізує всі записи, які залишали електромобілісти, а також як відреагували заклади на пропозицію.

 

Якщо завдяки вашій участі буде встановлено хоча б один зарядний пристрій, це буде наша спільна перемога. 

 

До участі запрошуються як власники електромобілів, так і ті, хто лише планує перейти на електротранспорт.