image

Ентузіасти роблять Північ України електромобільною: 15 зарядок за 2 місяці

04.01.2018Мрозакевич Роман

Півтора місяці назад в місті Батурині була відкрита перша зарядка для електромобілів в рамках проекту EV-net, а вже протягом 2-х тижнів планується запустити вже 15-ту зарядку на Півночі України.

Проект EV-net був започаткований групою ентузіастів із автоклубів "ElectrocarsClub" та "Електро-Автосам" для розвитку електромобільної інфраструктури в Україні.

Встановлення зарядних станцій почали з Півночі оскільки цей район був зовсім не покритий. І вже за півтора місяці на карті з'явилося 7 нових зарядок: в Козельці, Вертіївці, Батурині, дві у Глухові, Конотопі та Воронцові.

Через декілька днів запрацює зарядна станція у Новгороді-Сіверському.

А вже протягом двох тижнів повинні запрацювати ще 7 станцій: Прилуках, Ромнах, Сумах, Охтирці, Мені та дві у Чернігові.

Всі зарядні станції безкоштовно встановлюються у партнерів - це, переважно, готелі, ресторани або публічні місця. В свою чергу партнери безкоштовно заряджають електромобілі і, як наслідок, отримують додаткових клієнтів для свого бізнесу.

Окрім Півночі, в рамках проекту EV-net також вже було встановлено 6 зарядних станцій в інших регіонах України: Краснограді, Лубнах, Бердичеві, Вінниці, Хмельницькому та Кам'янець-Подільському.

"Прості але ефективні дії були помічені і до проекту EV-net постійно приєднуються потужні гравці на ринку електромобілів в Україні.

Наразі ж, ми запрошуємо до співпраці партнерів зі всієї України, які згодні у себе розмістити зарядні станції. " - повідомив один з ініціаторів проекту Володимир Романцов.

 

До кінця року активісти планують встановити ще не менше 30 станцій в різних регіонах України.

Джерело: Ecotown