image

UGV: детальний огляд та реальні відгуки

Компанія UGV - підрозділ компанії Інфоком, пропонує клієнтам ряд послуг, що орієнтовані не тільки для фізичних осіб, але і для підприємств.

 

Для бізнесу компанія пропонує установлення зарядних станцій для електромобілів, що займаються перевезенням товарів або людей. Якщо бізнес орієнтований на доставку продуктів харчування, то такі інвестиції дозволять створювати кінцевий продукт за меншою вартістю. Що стосується послуг для фізичних осіб, то компанія пропонує виготовлення універсальної заправки для дому, яку можна використовувати замість того, щоб підзаряджати автомобіль із розетки.

 

Оскільки на сьогодні в Україні кількість електроавтомобілів стрімко зростає, зростає і попит на створення доступних мереж для заряджання автомобілів. Вартість установлення універсальної зарядки не особливо відрізняється за ціною від експлуатації домашньої електроенергії. Саме тому установлення такої підзарядки в готелях, місцях громадського харчування, відпочинку, супермаркетах дозволить збільшити потік клієнтів, принаймні на число тих, що використовують електромобілі.

 

Компанія здійснює свою діяльність у Києві, однак на черзі наступні міста, такі як Харків, Одеса та Львів. Жителі столиці та зазначених вище міст зможуть без проблем використовувати електромобілі для доїзду до місця роботи та виїзду за межі міст.

 

Модельний ряд зарядних станцій для електромобілів представляється і власними розробками, які підійдуть для різних станцій, незалежно від того, для яких цілей вони використовуватимуться: домашнього використання чи для здійснення комерційної діяльності.

 

Основні переваги використання станцій від виробника UGV

  • компанія надає послуги індивідуального проектування;
  • компанія має здатність швидко установлювати станції та здійснювати їх монтаж;
  • компанія має можливість швидкої швидкості оброблення інформації про зарядні сесії;
  • розроблено різні методи оплати зарядних сесій;
  • створений мобільний додаток, що дозволяє отримати корисний функціонал та управляти зарядженням з мобільного пристрою.

Відгуків ще немає