Клуб електомобілістів

ElectrocarsClub

ElectrocarsClub - це ком'юніті, що об'єднуює різнофахових спеціалістів, які допомагають українцям вирішувати проблемні питання в галузі електротранспорту та електроінфраструктури

image

Клуб був створений у 2015 році за ради консолідації тих небагатьох відчайдухів ,які зважились змінити звичайне авто на електричне і не маючи ні технічної підтримки,ні розвинутої інфраструктури бажали змінити країну через себе.

Разом ми влаштовували різні презентації, пробіги, брали участь в виставках, апілювали до влади, намагались хоча б частину світового досвіду втілити в Україні.

Завдяки колу інтузіастів робили інфраструктуру, яка надала можливість доїхати в найвіддаленіші міста України такі як Глухів, Павлоград та ін. Зробили невеликі локації тех.підтримки електромобілів і тим самим надати більше впевненості електромобілістам, що вони в разі чого не залишаться зі своїми проблемами на одинці.

Завдяки своїм електроподорожам познайомились з великою кількістю прихильників та однодумців в різних містах та селищах. За три останні роки парк електричних авто в України перетворився з сотні в декілька тисяч електрокарів, а мережа зарядних станцій збільшилась пропорційно до Електроавто і зараз надає можливість доїхати в будь яку частину України.

Ми бачимо Україну енергонезалежною державою. А однією з складових цієї мети є електрокари (динамічні, екологічні, економічні)